PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12134}

Życzenie śmierci 2

Death Wish II
6,6 4 925
ocen
6,6 10 1 4925
5,7 3
oceny krytyków
Życzenie śmierci 2
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 2

końcówka za bardzo odrealniona. Strażnik czy jakiś pracownik szpitala wpuszcza Kersey'a do niebezpiecznego przestępcy mimo że coś mu się nie zgadza w dokumentach, i jeszcze ta rozmowa:
- Nie mogę pana wpuścić
- Już jestem spóźniony, chciałbym jak najszybciej wrócić do domu, proszę mi wskazać salę
- (niewypowiedziane) A co mi tam w sumie, wchodź pan ;)

I swoją drogą, też niezłe oświadczyny chociaż to akurat nie wpłynęło na ocenę filmu. Facet oświadcza się na siedząco jakby gadał o pogodzie, kobieta podchodzi i go całuje a ten dalej siedzi :D To ja jak witam się z kolegą z pracy którego widziałem dzień wcześniej to chociaż wstaję na chwilę

ocenił(a) film na 9
guliver_filmweb

Co do strażnika, który go wpuszcza - warto zauważyć, że czytał gazetę z artykułem o Paulu, leżała na niej informacja z jego nazwiskiem. Później wspomniał również, jakoby był zaznajomiony z tym, co ten zwyrol zrobił córce Kerseya. Facet wiedział od początku, co jest grane - jako że w swoich obowiązkach miał pilnować przestępcy, niekoniecznie musiał zgadzać się z przepisami. Obstawiam, że również władze psychiatryka niekoniecznie były zadowolone z faktu, że muszą niańczyć takie ścierwo, a potem wypuścić je z powrotem na wolność. Przypadki samosądów i 'przymykania oka' istniały od zawsze. Co do oświadczyn - no cóż, Kersey to jednak prawdziwy twardziel, nawet wspomniał, że restauracja jest droga :) to jest typ samca, za którymi kobiety latają, co widać również cały film w przypadku jego narzeczonej :) a i ciekawostka - ta aktorka to tak naprawdę jego żona, spędzili razem 22 lata aż do jej śmierci na nowotwór piersi. Charles Bronson przeżył po jej śmierci poważne załamanie nerwowe.

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Dzięki; dobrze to wyjaśniłeś, teraz wydaje się bardziej sensowne chociaż film widziałem dość dawno temu i takich szczegółów nie pamiętam a podczas seansu mogłem coś przeoczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones