PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3699}

Akt zemsty

Act of Vengeance
6,2 159
ocen
6,2 10 1 159
Akt zemsty
powrót do forum filmu Akt zemsty

Niestety

ocenił(a) film na 5

nie mój klimat i Charles bez swojego wąsika.

ocenił(a) film na 7
thomass48

hehe, brak wąsika powiadasz? ja jeszcze nie widziałem, ale właśnie znalazłem napisy do niego a czekałam kilka ładnych lat, tak więc może być i bez wąsa:)

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

to raczej nie była rola dla Bronsona, zagrał jakoś tak sztucznie startując w tych wyborach na prezesa (pzpn-u he) związku górników. jedyną fajną rzeczą w tym filmie było " 100 lat odśpiewane mu po polsku w gronie rodzinnym

ocenił(a) film na 7
thomass48

Jakoś nie mam czasu zobaczyć filmu, a od zassania z neta upragnionych napisów czeka już kilka dni :) Z tego co tam pisze na stronce to film robiony dla TV, pewnie przez to nie jest on najwyższych lotów. W każdym razie może dziś jeszcze go zobaczę to się wypowiem :)

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

jak nie masz napisów to podrzucę ci na maila

ocenił(a) film na 7
thomass48

spoko mam, tylko brak czasu na film :(

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

no i obejrzałem :) i powiem, że ja jestem zadowolony. Nietypowy film w dorobku Bronsona, ale dość ciekawy. Szkoda tylko, że zakończenie takie a nie inne :(

gggggrzegorz

Dostał tę rolę pewnie dlatego bo był górnikiem . obejrzyj ,,Ktoś za drzwiami to dopiero nietypowa rola dla niego .

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Wąsik Bronsona to powinien być znak zastrzeżony. ;-)

ocenił(a) film na 7
thomass48

Rzeczywiście Bronson bez wąsika to już nie to samo. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones