PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 685
ocen
8,1 10 1 53685
8,2 16
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Czyli Lee van Cleef policzkujący Klausa Kinskiego, kiedy zobaczyłem to po raz pierwszy myślałem, że nie wytrzymam i ucieknę.

Teraz już jakoś się powstrzymuję.

ocenił(a) film na 10
_Andrzej_

A ja sobie takiej sceny nie przypominam ani z filmu w tv ani nie ma jej na dvd :P. Chyba ze przez policzkujacy, rozumiesz upokarzający.

ocenił(a) film na 9
Rael

No właśnie, też sobie nie przypominam żeby policzkował Kinskiego, tylko zapałkę o niego odpalił.

ocenił(a) film na 10
adam05

no.. potem jeszcze go zabił(blablabla... post za krótki...)

użytkownik usunięty
Rael

Coś jest na rzeczy , znaczy się Lee pogrywał sobie z Kinskim , zapałkę zapalił od jego podbródka chyba , zderzenie giganta drugoplenerowego i wówczas młokosa w branży przed którym dopiero rysowała się piękna przyszłość , coś pięknego , Van Cleef tym ruchem namaścił Kińskiego ?!
Moze ?

ocenił(a) film na 10

Bo Klaus się potem zdenerwował a swoją agresję rozładował w "Cobra Verde" gdzie cały czas podksakiwał, krzyczał, darł się a na końcu umarł z przemęczenia !

ocenił(a) film na 9
_Andrzej_

I tak napięcie jest niewiarygodne.
[za krótki]
[za krótki]

_Andrzej_

... I najlepsze z możliwych zakończenie tej sceny - gdy pułownik z satysfakcją wyjaśnił osłupiałemu barmanowi, że w zasadzie to chodziło mu tylko o potwierdzenie wcześniejszych przypuszczeń, że bandziory coś planują i dlatego musieli przełknąć zniewagę by nie ściągać na siebie uwagi.

ocenił(a) film na 8
_Andrzej_

Jak przeczytałem, to się uśmiałem na głos. Dziękuję :)

A scena faktycznie dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones