PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 642
oceny
8,1 10 1 53642
8,2 15
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Ten western jest wyśmienity. Kapitalna gra aktorska, najlepsza muzyka pod słońcem! Nie widzę w nim żadnych wad. To absolutne arcydzieło. Kiedyś nie znosiłem westernów, ale po obejrzeniu serii dolarowej z Eastwood'em zmieniłem zdanie i teraz kocham ten gatunek filmowy. To jest magika!!! Nie potrafię tego opisać słowami. POLECAM!

ocenił(a) film na 10
Jordan94

Tak, westerny są super. Oglądałam ich sporo w dzieciństwie, zazwyczaj klasyczne westerny. Ze spaghetti westernami zetknęłam się jakiś czas temu, właśnie dzięki ''Dolarowej Trylogii''.
A jeśli mowa o ''Dolarowej Trylogii'', słowo 'super', to za mało. Ostatnio po raz kolejny, powtórzyłam sobie tę trylogię i czuję, że to nie będzie ostatni raz. Charyzmatyczni bohaterowie, mnóstwo scen zapadających na długo w pamięć, scenerie, no i przegenialna muzyka Morricone. I masz absolutną rację. Tego nie można opisać słowami, bo to po prostu trzeba poczuć.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Według mnie nieco lepszy jest inny spaghetti western p.t. "Dobry, Zły, Brzydki". Jednak "Za kilka dolarów więcej" to pewne drugie miejsce.

ocenił(a) film na 10
Peter2013

jest lepszy ale ze względu na czas nie powinno się ich jak dla mnie porównywać

najlepszy tekst dla mnie to o ile dobrze pamiętam "Bóg nie jest z nami bo też nienawidzi idiotów" :D czy jakoś tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones