PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 685
ocen
8,1 10 1 53685
8,2 16
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Wielki western, którego główną siłą jest znakomicie dobrany duet aktorski, Eastwood i Van Cleef. Obaj zagrali znakomicie, ich postacie zapadają głęboko w pamięci (szczególnie to słynne ich spotkanie na ulicy, perełka). Świetny scenariusz i reżyseria, Morricone jak zwykle nie zawiódł i stworzył znakomitą partyturę. Leone kolejny raz udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem westernu. Częste zbliżenia na twarze, ogromna dbałość o szczegóły, no i tradycyjnie wspaniały pojedynek na koniec - niemal cała esencja stylu genialnego Włocha. Mniej humoru i tych błyskotliwych dialogów niż w późniejszym Dobrym, Złym i Brzydkim, kompletnie nie przeszkadza, a wręcz to i lepiej, gdyż każdy spaghetti-western Leone jest na swój sposób unikalny. Wg mojej hierarchii filmów Sergio, zajmuje trzecie miejsce na pudle. Absolutna klasyka westernu, którą trzeba znać 9/10

PacMan

Zgadzam się co do słowa właśnie przed chwilą skończyłem oglądać ten film. Jedynie ocena za niska xD 10/10 dla mnie jak nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones