PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 575
ocen
8,1 10 1 53575
8,2 15
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
karoman4

dzięki

ocenił(a) film na 9
MAKowiec24

No tak, ale ta z Dobrego, złego i brzydkiego była lepsza mimo, że cały film słabszy.

ocenił(a) film na 10
zaja_c

ja nie potrafię ocenić który finał z tych dwóch filmów był lepszy, oba zakończenia mógłbym oglądać bez przerwy(jakieś 20 minut na pewno)

ocenił(a) film na 10
MAKowiec24

Popieram. Oba te pojedynki są epickie. W obu przypadkach rośnie napięcie, sięgające zenitu i jeszcze genialna muzyka Morricone, która wspaniale doprawia całość.

ocenił(a) film na 9
MAKowiec24

Z Dobrego, Złego i Brzydkiego i Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie o niebo lepsza, ale to wcale nie umniejsza pojedynkowi z tego filmu. Wszystkie trzy pojedynki to po prostu magia kina, muzyki i reżyserii, Leone & Morricone to był duet.

Conan_z_Cymerii

E tam ten film jest najlepszy, tamte dwa każdy przecenia, a ten jest niedoceniany. Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie jest strasznie nudne a Dobry,zły i brzydki prawie tak dobry jak 2 część lecz za długi i miejscami siada.

ocenił(a) film na 9
Man_of_Steel

Zgadzam się ze wszystkim poza zdaniem o OUATINTW

zaja_c

Western totalny, bez jakiejś długiej fabuły jak w 3 części. Clint i Lee Van Cleef stworzyli najlepszy duet w historii westernów, co tu dużo mówić legendy i tyle. Nie wiem czy ktokolwiek przebiję ich rolę.

ocenił(a) film na 8
Conan_z_Cymerii

Ja jestem jakiś odmienny, bo mi najbardziej podobał się pojedynek z "Za garść dolarów"

ocenił(a) film na 9
MAKowiec24

w 100%

MAKowiec24

Jeszcze lepszy był moment spotkania Van Cleefa i Eastwooda i strzelanie w kapelusze :P.

ocenił(a) film na 10
RustyRyan

Zgadzam się z tym. Moja ulubiona scena. I jeszcze ta: Lee Van Cleef vs Klaus Kinski i pierwsza scena z fajkami - epickie widowisko. :D

karoman4

Pełna zgoda! To także genialna scena!

ocenił(a) film na 9
RustyRyan

W moim skromnym odczuciu Van Cleef zagrał tu lepiej od Eastwooda, co nie znaczy, że Eastwood był zły. A co do pojedynku to wolę ten z tego filmu niż z "Dobrego, złego i brzydkiego" - ta melodyjka wręcz magiczna :).. - smutna i nostalgiczna (zwł. dla kogoś, kto kojarzy historię tej melodyjki...) W pewnej chwili było mi b. żal tego pułkownika, bo myślałem, że polegnie od tego parszywca, ale Eastwood się zjawił i wyrównał szanse :)..

ocenił(a) film na 9
introverder667

Van Cleef tu stworzył po prostu b. charyzmatyczną, pełnowymiarową i ciekawą postać. Długo nie było do końca wiadomo - ja nie wiedziałem - czy okaże się ostatecznie tym "dobrym" nazwijmy to, czy tym złym (np. będzie chciał wystawić Eastwooda do wiatru), ale okazał się tym dobrym. Nawet na forsie mu nie zależało.. Pojedynek na popisywanie się w strzelaniu do kapeluszu też przedni :)).

ocenił(a) film na 10
introverder667

Van Cleef zawsze tak grał. ;)
Jeśli nie oglądałeś/-aś, polecam Ci włoski western "Dni gniewu" z Lee Van Cleefem i Giuliano Gemma. Tam również do końca nie wiadomo, 'po której stronie mocy' stoi bohater grany przez mistrza Van Cleefa.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Wiesz, szukałem, ale niestety nie znalazłem tego filmu ("Dni gniewu") :/..

ocenił(a) film na 9
introverder667

Znaczy wiem, że taki jest, po prostu nie mogę go nigdzie obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
introverder667

Zaraz Ci podeślę linka. xD

ocenił(a) film na 9
karoman4

Mógłbym też prosić o link? Tu lub na tajllor małpa o2 pl

użytkownik usunięty
MAKowiec24

Nie da się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 9
MAKowiec24

I ta muzyka Enio Morricone.
Ciągle mi chodzi po uszach:
https://www.youtube.com/watch?v=J84FPJAb7rM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones